درباره پسکجا

طی سالهای اخیر فعالیت مشاغل و خدمات در فضای مجازی از اهمیت بالای برخوردار شده و کسب و کارهایی که توان فعالیت در این محیط را ندارند ، چندان در حرفه خود موفق نیستند . از سویی دیگر ، بسیاری از مشاغل بدلایل متعدد توان ایجاد وب سایت شخصی برای کسب و کار خود را ندارند و به همین دلیل نمی توانند محصولات و خدمات خود را به درستی به مشتریان عرضه کنند . وب سایت پسکجا با هدف معرفی هرچه بهتر کسب و کارهای موجود در کشور و ایجاد کوتاه ترین مسیر میان شهروندان و مشاغل موجود طراحی و به مرحله اجرا در آمده و در این مسیربا استفاده از قابلیتهای بالای این وب سایت در سریعترین زمان ممکن نیازهای کاربران را تامین می کند.

کاربران با ثبت شماره تلفن خود در وب سایت یا اپیلیکیشن پسکجا به راحتی می توانند در این مجموعه ثبت نام نموده و از قابلیتهای جستجو مشاغل و خدمات استفاده نمایند و درصورت تمایل کسب و کار خودرا نیز ثبت و معرفی کنند . پسکجا به مشاغل و کسب و کارها این امکان را می دهد که با کمترین هزینه ممکن برای خود صفحه شخصی با قابلیت بازاریابی محصولات و خدمات را بسازند و با استفاده از قابلیت هوشمند پسکجا به سرعت به کاربران مرتبط با آن مشاغل معرفی شوند.

پسکجا با ثبت مشخصات کسب و کار ، نشانی و شماره تلفن ، معرفی ایمیل و آدرس کسب و کار در سایر اپیلیکیشنهای فضای مجازی ، تصاویر محصولات و خدمات با توضیحات مرتبط ، ثبت موقعیت مکانی و مسیریابی و ... محیط لازم جهت معرف مشاغل مختلف را تامین نموده و با استفاده از پیشرفته ترین روشهای جستجو ، در سریعترین زمان ممکن کاربران را به سمت مشاغل و خدمات مورد نیاز آنها هدایت می کند.