درباره " پسکجا "

طی سالهای اخیر فعالیت مشاغل و خدمات در فضای مجازی از اهمیت بالای برخوردار شده و کسب و کارهایی که توان فعالیت در این محیط را ندارند ، چندان در حرفه خود موفق نیستند . از سویی دیگر ، بسیاری از مشاغل بدلایل متعدد توان ایجاد وب سایت شخصی برای کسب و کار خود را ندارند و به همین دلیل نمی توانند محصولات و خدمات خود را به درستی به مشتریان عرضه کنند . وب سایت پسکجا با هدف معرفی هرچه بهتر کسب و کارهای موجود در کشور و ایجاد کوتاه ترین مسیر میان شهروندان و مشاغل موجود طراحی و به مرحله اجرا در آمده و در این مسیربا استفاده از قابلیتهای بالای این وب سایت در سریعترین زمان ممکن نیازهای کاربران را تامین می کند .

کاربران با ثبت شماره تلفن خود در وب سایت یا اپیلیکیشن " پسکجا " به راحتی می توانند در این مجموعه ثبت نام نموده و از قابلیتهای جستجو مشاغل و خدمات استفاده نمایند و درصورت تمایل کسب و کار خودرا نیز ثبت و معرفی کنند . " پسکجا " به مشاغل و کسب و کارها این امکان را می دهد که با کمترین هزینه ممکن برای خود صفحه شخصی با قابلیت بازاریابی محصولات و خدمات را بسازند و با استفاده از قابلیت هوشمند " پسکجا " به سرعت به کاربران مرتبط با آن مشاغل معرفی شوند .

" پسکجا " با ثبت مشخصات کسب و کار ، نشانی و شماره تلفن ، معرفی ایمیل و آدرس کسب و کار در سایر اپیلیکیشنهای فضای مجازی ، تصاویر محصولات و خدمات با توضیحات مرتبط ، ثبت موقعیت مکانی و مسیریابی و ... محیط لازم جهت معرف مشاغل مختلف را تامین نموده و با استفاده از پیشرفته ترین روشهای جستجو ، در سریعترین زمان ممکن کاربران را به سمت مشاغل و خدمات مورد نیاز آنها هدایت می کند .

خانه